top of page
125125315.png

Корпоративна соціальна відповідальність XAG — це не лише про бізнес, але й про відданість суспільству

XAG – світовий лідер із виробництва та інтеграції інноваційних технологій у сільське господарство. Завдяки технологіям XAG створює всі умови для підтримки добробуту суспільства у всьому світі. Компанія пропонує ефективні рішення для агробізнесу та створює власну розумну сільськогосподарську екосистему, що характеризується автоматизацією, точністю та ефективністю.

Дронами та роботами для сільського господарства XAG користуються вже у понад 50 країнах світу. Загалом у світі вже активно експлуатують майже 82,5 тис. безпілотних пристроїв. XAG піклується про рівень продовольчої безпеки та створює всі умови доступності технології для аграріїв з усіх куточків світу.

Сталий розвиток – основний орієнтир XAG

Екосистема дронів спрямована на досягнення основних цілей сталого розвитку. Завдяки використанню сучасних безпілотних технологій для сільського господарства XAG у всьому світі, вже вдалося досягти неабияких результатів.

960 тис. тонн

Скорочення викидів вуглецю

30,6 млн тонн

Збереження водних ресурсів

360 млн л

Зекономлена кількість пального

10,42 млн тонн

Кількість додатково зібраного врожаю

77 048 осіб

Створення додаткових робочих місць в агро

66 млн га

Площа оброблених
дронами га

Україна також робить власний внесок у турботу про довкілля, досягнення цілей сталого розвитку та інтеграцію безпілотних інноваційних рішень у агровиробцництво.

У 2020 році в Україні з'явився ексклюзивний дистриб'ютор роботизованих рішень XAG – група компаній DroneUA. А вже у 2021 році Україна стала першою у світі за швидкістю впровадження дронів-обприскувачів у агровиробництво. 

У 2022 році, попри надскладні умови, українських ринок робототехніки сформував 40% загальноєвропейського, продемонструвавши ріст: дронами-обприскувачами обробили на 20% більше площі (близько 1,2 млн га), аніж попереднього року.

30,8 тис. тонн

Скорочення викидів вуглецю

440 тис. тонн

Економія води

12,1 млн л

Економія пального

345,4 тис. тонн

Кількість додатково зібраного врожаю

1 000+ пілотів

Створення додаткових робочих місць в агро

2,2 млн га

Площа полів оброблених дронами в Україні

bottom of page