top of page

Постачання запчастин XAG

XAG-V40-2021-drone.webp

Гарантування якісного післяпродажного обслуговування дронів XAG є одним із головних напрямків роботи сервісного центру DroneUA,  як єдиного офіційного дистриб'ютора техніки XAG в Україні.

 

Протягом аграрного сезону проведення своєчасних ремонтних робіт агродронів має відбуватися швидко і своєчасно.

 

Щоб забезпечити якісний та швидкий та доступ до сервісного обслуговування дронів XAG по всій території України, компанія DroneUA заохочує формування партнерської мережі сервісних центрів, що дозволить покрити територію України.

 

Для офіційних партнерів, які працюють з брендом XAG, команда DroneUA надає післяпродажне обслуговування  у двох основних напрямках:

  • постачання оригінальних запасних частин від заводу XAG;

  • навчання для інженерів сервісних центрів.

 

Широкий асортимент запасних частин в поєднанні з багаторічним досвідом гарантує  нашим клієнтам високоякісне та своєчасне обслуговування.
 
Відправка запчастин проводиться з центрального складу у м. Київ. 
 
Післяпродажне обслуговування - важлива ланка у створенні екосистеми роботи агродронів на українських полях. Запрошуємо ставати нашими партнерами та розвивати ринок агродронів та їх обслуговування разом!

Для отримання детальної інформації щодо наявності і придбання запчастин звертайтесь до вашого особистого менеджера або за номером телефону: 

0 800 33 57 57

bottom of page