top of page

Гарантійне забезпечення

Компанія DroneUA є офіційним представником міжнародного заводу-виробника, що постачає техніку бренду XAG на територію України. DroneUA підтримує та забезпечує виконання гарантійних зобов’язань щодо обслуговування техніки відповідно до умов, які надані виробником.
Звертаємо вашу увагу, що гарантійному забезпеченню підлягає лише офіційне та авторизоване на території України обладнання.
Гарантійне обслуговування поширюється на всі дрони та інше обладнання бренду XAG.
Ремонт за гарантійними зобов’язаннями, проводиться у випадку, коли звернення відбулось у гарантійний період, умови експлуатації не були порушені та гарантію підтвердив завод-виробник.
Гарантійність випадку підтверджує або скасовує виробник після аналізу всіх зібраних даних. Інформацію про випадок фахівці DroneUA надсилають виробнику для подальшого вивчення та детального аналізу. Після цього виробник надає обґрунтовану відповідь, на базі якої сервісним відділом формується офіційне рішення щодо виконання робіт в межах чи поза гарантійним зобов’язанням.
Щоб передати техніку на гарантійний ремонт, ви повинні надати повну інформацію, що потрібна для підтвердження гарантійного випадку:
•  документи, що підтверджують дату та місце придбання;
•  фото з місця події, опис того, що і на якому етапі сталося, дата, час та місце;
•  фото пошкоджень (для дронів);
•  логи (для дронів).
Для того, щоб залишити заявку на гарантійни
й ремонт:

0 800 33 58 58

bottom of page