top of page
xsas-header-bg.png

Розумна сільськогосподарська система XAG Technology XSAS™

Відстежуйте минуле, записуйте сьогодення, керуйте майбутнім

Інтелектуальна сільськогосподарська система XAG XSAS™ надає фермерам і сільськогосподарським підприємствам наукові рішення для управління виробництвом. Програма вирішує такі проблеми, як висока вартість робочої сили та екстенсивне управління виробництвом. Керуючись ключовими показниками циклу розвитку культур, XSAS™ надає стандартизований шаблон сільськогосподарського календаря. 

 

За допомогою цифрової сільськогосподарської інфраструктури, інтелектуального обладнання для точного землеробства та інших технологій, система може визначати ключові показники розвитку культур. Керуйте плануванням і виконанням сільськогосподарських операцій, підвищуйте ефективність роботи підприємства, досягаючи оптимального балансу між врожайністю та якістю, а також максимізуйте продуктивність і прибутковість ферми. Використовуйте систему незалежно або під'єднайте власне IoT-обладнання, сільськогосподарські дрони, роботи і служби даних до ефективного управління фермою для інтеграції в нові напрямки розумного сільськогосподарського виробництва.

завантаження.png
Стандартизовані сільськогосподарські записи

Зробіть управління сільськогосподарським виробництвом більш витонченим

завантаження (4).png
Можна використовувати окремо

Не вимагає вхідного обладнання, низький поріг для початку використання

завантаження (2).png
Посібник із сільськогосподарського виконання

Точне планування технологічних операцій

завантаження (3).png
Інформаційний пошук

Будьте в курсі всього прогресу фермерського виробництва

завантаження (1).png
Наукова модель посадки

Розробіть виробниче планування на основі показників урожаю

завантаження (5).png
Платформа з відкритим кодом

Доступ до різного сільськогосподарського обладнання та багатовимірних джерел даних

Глобальна карта візуалізації

Коротка інформація про господарство

На основі візуальної карти ГІС оберіть сезон посіву, а за допомогою кнопок планування виробництва, моделі врожаю, даних про виробництво тощо ви можете знайти та переглянути основну інформацію про агродіяльність свого господарства. Для виведення графіку сільськогосподарських робіт та деталей використовуйте графік, як метадані та код на сайт.

xsas-open.png

Від планування до збору врожаю: потрібна лише одна система

Планування виробництва

Бути на крок попереду інших – розуміти та контролювати всі виробничі фактори. Плануйте кожен крок агровиробництва з розумною системою від XAG: від оранки до викопування, від захисту рослин до збирання врожаю. Створюйте власний «робочий процес» та плануйте свій сезон, запроваджуйте технології легко з XAG XSAS™.

xsas-system-photo.png
Моделювання врожайності

Посівний сезон розпочинається з планування виробництва. Наукова посадка потребує створення моделі висадження рослин за циклом зростання сільськогосподарських культур та керується ключовими показниками їх зростання. Ви можете обрати шаблон наукової моделі посадки з бібліотеки шаблонів або створити ексклюзивний шаблон моделі, налаштувавши власні параметри.

xsas-system-photo1.png
Засоби виробництва та знаряддя праці

У програмі перераховані усі виробничі матеріали та інструменти, необхідні для планування виробництва та посадки. Розробляючи виробничий план, у програмі детально фіксуються ділянки, залучені на різних етапах виробництва, добрива та сільськогосподарські матеріали, а також використане сільськогосподарське обладнання, з метою зацифрувати та стандартизувати досвід управління фермою, а також ефективно керувати більшою територією господарства у майбутньому.

xsas-system-photo2.png

Усе, що вас важливо, можна записати та відстежити

завантаження (8).png

Сільськогосподарський календар

У програмі можна фіксувати усі агропроцеси, спостерігати прогрес у режимі реального часу та бачити результати планування виробництва на обраних ділянках, чітко показуючи виконання різних типів сільськогосподарських завдань та часові витрати.
Крім того, у календар можна вносити ще й площу оброблених полів, кількість ділянок та використані матеріали. (Для перегляду зафіксованих даних за конкретний день, оберіть зелену клітинку на календарі).

xsas-record-1.png
завантаження (7).png

Середовище і стан розвитку культур

Користуйтеся джерелами багатовимірних даних для моніторингу ключових показників розвитку культури. Завдяки візуалізації даних про вегетацію та умови розвитку культури у реальному часі, зміни ключових показників протягом циклу зростання представлені у чотирьох вимірах.

xsas-record-2.png
завантаження (6).png

Інтелектуальне управління

За допомогою даних про середовище росту культур або стан вегетації встановлюйте параметри для проведення технологічних операцій, створюйте контрольні інструкції та керуйте їх виконанням;
Під'єднайте все обладнання для розумного землеробства та почніть виконувати технологічні операції точно.

xsas-record-3.png

Кожна програма допомагає у прийнятті кращих сільськогосподарських рішень

XAG розробив низку інтелектуальних програм на основі планування виробництва, врахування виробничих факторів та показників розвитку рослин. Налаштовуйте додатки відповідно до ваших культур та приймайте рішення більш ефективно та обґрунтовано завдяки швидкому аналізу стану культури та навколишнього середовища для отримання рекомендацій щодо виробництва.

xsas-device-diverse-photo.png

Програма містить у собі зручний інтерфейс, має доступ до обладнання IoT, інтелектуальної техніки, сільськогосподарського автопілота, регулюючого клапана, датчика рівня води та іншого сільськогосподарського обладнання. XAG XSAS™ здатна оцифровувати фізичну інформацію за допомогою сприйняття та точного виконання сільськогосподарських завдань, а також надає доступ до багатовимірних джерел даних.

xsas-open.png
xsas-case-bg.png

Підтримка пошуку інформації – швидке відстеження в один клік

Інтерфейс програми дозволяє легко здійснювати пошук за номерами ділянок, типами культур, способам обробки або ключовими показниками. Завдяки горизонтальному пошуку швидко знаходьте та відстежуйте інформацію для її ефективного контролю.

xsas-search-info.png
xsac-case-compute.png
bottom of page