top of page

Агродрон XAG V40 отримав всесвітньо відому нагороду за дизайн

НОВИНИ XAG

10 нояб. 2021 г.

XAG завжди надавав великого значення сумлінному розвитку на світовому ринку і дотриманню ринкових правил і положень. З 31 жовтня 2021 року компанія офіційно активує додаткові функції “Геозони” для наступних цілей:

  1. Захист законних прав та інтересів кінцевих користувачів.

  2. Захист ринкового порядку і сприяння здоровому розвитку каналів збуту XAG.

  3. Забезпечення дотримання положень про доступ на ринок, передбачених законами й постановами про локалізацію електронної та електротехнічної продукції в регіонах Гонконг, Макао, Тайвань та інших країнах.

Сфера застосування:

  1. Всі продукти XAG, перераховані в додатку “XAG One” і активовані після 1 листопада 2021 року 00:00 (UTC +8), включаючи, але не обмежуючись, сільськогосподарські дрони XAG P40, XAG V40, XAG P80 та ін.;

  2. Продукти, активовані не пізніше 31 жовтня 2021 року, 24:00 (UTC +8), будуть виключені.

Використання продуктів, придбаних в Китайській Народній Республіці, за винятком регіонів Гонконг, Макао і Тайвань, має обмежуватися вищевказаною зоною, інакше це може привести до виходу продуктів з ладу. Для захисту ваших законних прав та інтересів наполегливо рекомендується здійснювати покупки на відповідному офіційному каналі XAG вашої країни, регіону. Якщо до невиконання цієї вимоги привели ваші особисті причини, а продукти вийшли з ладу, ви берете на себе як економічні, так і юридичні зобов’язання, що випливають з цього.

Дякуємо за розуміння і співпрацю.

bottom of page