top of page

Відкриваємо передзамовлення на XAG V40 — перший у світі дрон з двома променями

НОВИНИ XAG

25 нояб. 2021 г.

16-19 листопада під Києвом пройшла серія демонстраційних шоу з новими дронами XAG — V40 та P40. Метою запусків було показати, як інноваційні новинки працюють безпосередньо в полі. Загалом демонстрації відвідали понад 70 представників агробізнесу, серед них і великі агрокомпанії: “Агрейн”, “Агробудівельний Альянс “АСТРА”, “Агропросперіс”, “АГРОРЕСУРС-А”, AirFarming, Binfield, МХП (Миронівський хлібопродукт), “Сингента”, та інші.XAG P40 — оновлена модель серії P. Усі зміни конструкції нового покоління дронів спрямовані на збільшення ефективності роботи, підвищення продуктивності та зниження амортизаційних затрат з кожного оброблюваного гектара.

  • RTK-антени перенесені на корпусі й не залежать від променів. Це робить їх стійкішими до ушкоджень при аварійних ситуаціях.

  • Знизилась собівартість форсунок як витратного матеріалу — з 12 грн до 2 грн. Дрон обладнаний двома форсунками, змінювати які тепер потрібно не раз на 300 га, а раз на 1000 га.

  • V40 додатково комплектується пристроєм RealTerra, завдяки чому може виконувати картування. Зшивання даних відбувається безпосередньо на дроні.

  • Щоб забезпечити нон-стоп цикл розпилення ЗЗР, вистачить всього двох батарей. Одна батарея заряджається стільки ж часу, скільки літає дрон.XAG V40 — перший у світі агродрон з двома променями. Завдяки унікальній конфігурації V40 здійснює удвічі продуктивніше внесення ЗЗР у порівнянні з класичними рішеннями, дозволяючи покривати всю рослину та регулювати обсяг краплі активної речовини. З технічної сторони V40 має ті ж переваги, що й P40. До того ж дана модель має найнижчий на ринку fail rate (частота, з якою продукт чи його компонент виходить з ладу).

  • Конструкція пропелерів складається з кількох модулів. Удосконалена система фіксації на двигуні унеможливлює пошкодження кріплень.

  • Керування в повітрі здійснюється додатковими автоматами перекосу, які нахиляють двигун вперед-назад і утримують рівновагу.

  • Новітня система радарів допомагає ідентифікувати перешкоди вгорі, внизу та спереду дрона.

  • Дрон можна скласти за лічені секунди, економлячи місце при транспортуванні майже втричі. Крім того, оновлений дизайн покращує маневреність безпілотника.

Як XAG V40, так і XAG P40 може обробляти поля з продуктивністю до 18 га/год, а також працювати в режимі рою, коли до 5-ти дронів керуються одним оператором одночасно Дякуємо всім за участь та увагу до наших новинок!

bottom of page