top of page

Відкриття аудиторії інновацій XAG до Дня саду в Уманському університеті садівництва

НОВИНИ XAG

19 мая 2024 г.

Робототехніка у садівництві стає важливим інструментом для підвищення ефективності та прибутковості, тому співпраця із навчальними закладами дає можливість готувати кваліфіковані кадри і реформувати вітчизняну агросферу.


15 березня в рамках науково-практичного семінару "День саду УНУС" команда DroneUA, як ексклюзивний дистриб’ютор робототехніки XAG в Україні, провела відкриття Аудиторії інновацій XAG.


Відкриття аудиторії відбулось на кафедрі рослинництва імені О.І. Зінченка. Презентація інноваційних роботизованих рішень на базі університету дає можливість студентам на практиці доторкнутись до сучасних технологій і в майбутньому володіти передовими знаннями і технологіями.


“Міжнародна група компаній DroneUA продовжує важливий курс на співпрацю з аграрними університетами. Сьогодні ми раді, що в Уманському національному університеті садівництва також буде кабінет агродронів та робототехніки. Ця співпраця має важливе значення, адже справді допоможе у ґрунтовній підготовці фахівців для садової галузі. Ми переконані, що розпочинати шлях вивчення інноваційних технологій необхідно з університетських часів, щоб студенти поглинали в себе нові підходи, знання, вміння, і, по завершенні курсу, впроваджували ці технології на практиці у господарствах. Саме тому ми і вбачаємо активне продовження співпраці через навчання та проведення експертних зустрічей”, — зазначив Анатолій Безолюк, керівник агронапрямку DroneUA, XAG Ukraine.


В рамках науково-практичного семінару Анатолій Безолюк виступив із доповіддю про важливість використання агродронів у садівництві.


Зокрема, йшлося про новинку серед повітрянихагродронів - XAG P100 Pro, який може обробляти до 28 га/год та має збільшені баки : рідини - 50 л, сипучих - 80 л. Таким чином ця модель здатна збільшувати норми виливу та забезпечувати ще кращі результати у садах чи інших ділянках.


Також була продемонстрована наземна роботизована платформа XAG R150 2022, що забезпечує автоматизацію робіт, переміщає до 200 кг вантажу та оснащується різноманітним обладнанням, наприклад, XAG RevoSpray або XAG RevoMoover.

DroneUA, як інтегратор новітніх рішень, продовжує розширювати співпрацю з освітніми закладами та залучати сучасні рішення для реформи та автоматизації української агросфери.

bottom of page