top of page

Дрони-обприскувачі XAG підтвердили свою ефективність на полях Ukrlandfarming

НОВИНИ XAG

21 сент. 2021 г.

Ексклюзивний дистриб’ютор технологій XAG – компанія DroneUA довела продуктивність роботи дрона-обприскувача XAG XP 2020 в польових умовах з урахуванням реалій, у яких працюють українські агровиробники. Фахівці виконали автоматичне виконання запланованих місій з контролем якості внесення на полях агрохолдингу Ukrlandfarming.

Сьогодні використання дронів – одне з найпродуктивніших рішень для сільського господарства. Вони здатні отримувати актуальну інформацію про стан поля та аналізувати її в динаміці, обробляти рослини на складних рельєфах місцевості, на високорослих культурах, а також по вологому ґрунту. Технологія ультрамалооб’ємного внесення дозволяє скорочувати витрати препаратів до 30% та допомагає заощадити до 95% водних ресурсів. 

Крім того, економіка, що дозволяє отримувати додатково до 10% урожаю за рахунок відсутності технологічних колій, може бути масштабована на весь оброблюваний земельний банк великих підприємств. Тому інтерес до технології внесення ЗЗР дронами виникає не лише у малих та середніх фермерів, але й у найбільших агровиробників України. 

Так, демонстраційні сервісні бригади DroneUA виконали показове внесення ЗЗР дронами XAG, провівши десикацію на полях агрохолдингу Ukrlandfarming в Полтавській області.


Спеціалісти DroneUA довели продуктивність роботи XAG XP 2020 в польових умовах з урахуванням реалій, у яких працюють українські агровиробники. Було проведене автоматичне виконання запланованих місій з контролем якості внесення.

XAG XP 2020 від DroneUA із захватом 7 м з баком для робочого розчину 20 л може обробляти до 18 га за годину. Для циклічної роботи безпілотника вистачає два акумулятори, що входять до стандартного комплекту. XAG XP 2020 може працювати в режимі рою, коли до п’яти безпілотників керуються одним оператором.

Дрон забезпечує автономну роботу на будь-якій місцевості та виконує внесення з сантиметровою точністю за рахунок технології RTK.

Внесення виконувалось в Полтавській області за умов хмарної погоди, температура становила 14 градусів, швидкість вітру – 4 м\с. Дроном вносили препарати Реглон – Сингента та Альфа-дикват – Альфа Смарт Агро.


Під час тестування XAG XP2020 підтвердив заявлені виробником технічні характеристики. Дрон продемонстрував високу продуктивність та безперервну роботу в автономному режимі.

Використання технологій XAG може бути застосоване на земельний банк підприємства площею 500+ тисяч гектар, що створить понад 200 робочих місць у галузі високотехнологічних сервісних операцій в сільському господарстві.


bottom of page