top of page

Екосистема роботизованих рішень ХAG на Grain Storage Forum + AGRO UKRAINE SUMMIT

НОВИНИ XAG

31 мая 2024 г.

Ексклюзивний дистриб’ютор ХAG в Україні - міжнародна група компаній DroneUA представила нові роботизовані технології на найбільшому в Україні 2-денному агрофорумі Grain Storage Forum + AGRO UKRAINE SUMMIT, що відбувся 28-29 травня в м. Києві.


Подія була спрямована на швидке впровадження інноваційних технологій та пошук нових та ефективних рішень в агросекторі, що підвищують безпеку та рівень автоматизації виробничих процесів, знижують витрати та потребу в людському ресурсі та цифровізують операції. В заході взяли участь провідні ринкові експерти в галузях вирощування, зберігання, логістики та трейдингу агропродукції.


У виставковій залі команда DroneUA презентувала екосистему роботизованих рішень ХAG:

  • Найпотужніший на європейському ринку агродрон XAG P100 Pro, що вже підтвердив високу продуктивність обприскування (до 28 га/год) на полях провідних агрохолдингів країни та додаткову врожайність до 10% із мінімальним залученням людського ресурсу. Його перевагою є складна конструкція та змінні платформи для різних агрооперацій, зокрема для внесення сипучих матеріалів (до 1300 кг/год).

  • Дрон-обприскувач XAG V40, який здобув популярність на ринку України завдяки підвищеній мобільності, є ідеальним рішенням для малих і середніх агровиробників та володіє оптимальними технічими характеристиками.

Також на заході була представлена система автопілотування XAG AutoPilot Console APC1, що дозволяє уникнути пропусків і перекриттів завдяки точності ведення агрегатів на рівні 1 см. Таким чином система дозволяє підвищувати продуктивність кожного гектару і значно економити ресурси.

Була продемонстрована багатофункціональна наземна роботизована платформа XAG R150 2022 для роботи у садівництві, що здатна замінити людську працю і виконувати обприскування, підрізання трави та перевезення вантажів.

Нові рішення в агрогалузі підвищують ефективність операцій, знижують витрати та значно економлять людський ресурс, що підвищує врожайність та знижує рівень витрат.

bottom of page