top of page

Зустрічайте новинку 2022 року — двороторний дрон XAG V40

НОВИНИ XAG

8 нояб. 2021 г.

Представляємо вам нашу новинку 2022 року — флагманську модель XAG V40. Це перший у світі мультикоптер з двома променями, конфігурація якого відкриває нові можливості для оптимізації виконання технологічних операцій.

  • Двохроторна конфігурація забезпечує широку смугу внесення ЗЗР до 10 метрів та має значно більший запас міцності у порівнянні з іншими конфігураціями.

  • Притискна сила та розташування роторів модульної конструкції дрону здійснює удвічі продуктивніше внесення ЗЗР у порівнянні з класичними рішеннями, дозволяючи покривати всю рослину та регулювати обсяг краплі препарату, що вноситься.

  • V40 оснащений інтелектуальною системою керування SUPERX4, що є ідеальним поєднанням потужного алгоритму штучного інтелекту, високопродуктивної трансмісії та гнучких систем задач. Завдяки SUPERX4 дрон здатний легко перемикатися між завданнями картування, внесення пестицидів або розкидання насіння чи добрив. Дрон оснащений модулем RTK для кращої точності й може бути доповнений 5G-модулем.

  • Складна конструкція дрона економить місце при транспортуванні, зменшуючи розмір дрона майже втричі. Крім того, V40 повністю модульний, що дозволяє легко заміняти деталі в разі необхідності або модернізувати дрон, коли стане доступною удосконалена деталь чи нове корисне навантаження.

  • Ступінь захисту IP67 дозволяє обладнанню працювати практично в будь-яких, навіть найбільш агресивних, умовах. Наприклад, дрон може перебувати у воді на глибині до 1,5 метрів протягом 30 хвилин. Це гарантує, що будь-які бризки, які отримає дрон, не призведуть до його поломки чи падіння.

При розробці новинки XAG задіяв технології, які раніше використовувалися тільки в реалізації американських військових Vtol апаратів Osprey. Тепер дрони, які працюють за даним принципом, доступні широкому загалу фермерів і українські аграрії є одними із перших, де новинка вже доступна до передзамовлення.

bottom of page