top of page

Презентуємо можливості агродронів XAG у рамках проекту Digital Field

НОВИНИ XAG

30 июн. 2023 г.

Цьогоріч ми протягом усього сезону будемо демонструвати можливості агродронів XAG на Полігоні аграрних інновацій Digital Field.


У рамках інноваційного проекту наш ексклюзивний дистриб’ютор в Україні - група компаній DroneUA надає провідну експертизу з практичного застосування агродронів у сільському господарстві та демонструє можливості технології ультрамалооб’ємного внесення ЗЗР і добрив на дослідних полігонах Digital Field.Першим етапом плідної роботи в проекті стало внесення інсектицидів і фунгіцидів дроном-обприскувачем XAG V40 на посівах соняшнику та кукурудзи. Маневрений і компактний агродрон з унікальною двороторною конструкцією забезпечив рівномірне ультрамалооб’ємне внесення з нормою виливу 5 л/га та розміром краплі 150 мкм.
Модель XAG V40 має модернізовану систему радарів. Дальність дії збільшена до 40 м, завдяки чому безпека виконання операцій і продуктивність підвищена. Система допомагає виявляти та уникати перешкоди попереду, вгорі та внизу дрону.


Ще однією вагомою перевагою цієї моделі є також збільшена ширина захвату - до 10 м, що дозволяє обробляти великі площі швидше та значно підвищити продуктивність роботи.


Після обробки посівів відбулася відкрита презентація екосистеми рішень XAG на Дні поля Digital Field “Точний і раціональний старт - запорука продуктивних і прибуткових посівів”, що пройшов 23 червня 2023 року.
Учасники заходу мали змогу побачити наші інноваційні рішення, що забезпечують автономну та високоточну роботу й сприяють заощадженню ресурсів:

  • двороторний дрон-обприскувач XAG V40 з високим рівнем мобільності та маневреності;

  • новий найпотужніший агродрон XAG P100 зі змінним функціональним корпусом і збільшеною продуктивністю роботи (до 250 га за зміну);

  • сучасний автопілот XAG APC1 AutoPilot Console з доступом до сигналів від базових станцій RTK і максимальною точністю до кількох сантиметрів.

Зокрема, обидві моделі агродронів - XAG V40 та XAG P100 продемонстрували в роботі в польових умовах. 

Агродрон XAG V40 здійснив політ над ділянками соняшнику, котрі він попередньо обробив. Відвідувачі мали змогу на власні очі побачити стан і розвиток посівів, а також переконатися в технологічних перевагах безпілотної робототехніки XAG.
Новинка на ринку агродронів з винятковою ппродуктивністю - модель XAG P100 виконала демонстраційний політ над посівами кукурудзи.

XAG P100 має два змінних корпуси - RevoCast для внесення сипучих речовин і RevoSpray для внесення рідкого розчину. Тепер, завдяки інноваційній конструкції дрона, можна змінювати корпус відповідно до технологічної операції оперативно, одразу ж на полі. Це не лише прискорює виконання операцій, а й забезпечує більш зручне транспортування та обслуговування дрону.

Ця модель оснащена баками зі збільшеним об’ємом. Для рідких розчинів - баком об’ємом 40 л (що вдвічі більше, ніж у попередньої моделі) для сухих - 60 л. 


Продуктивність агродронуXAG P100 сягає 25 га/год. Тобто, за робочу зміну можна обробити близько 250 га, що дозволяє дрону-обприскувача конкурувати із самохідною колісною технікою.

bottom of page