top of page

Рішення XAG вперше офіційно презентували на форумі ELEVATOR 2021

НОВИНИ XAG

6 мая 2021 г.

Наш ексклюзивний дистриб’ютор - група компаній DroneUA вперше офіційно презентувала технології XAG в рамках форуму Grain Storage Forum Elevator 2021 – найбільшого заходу на ринку зберігання, переробки, трейдингу й логістики зерна в Україні. Захід відбувся 25 травня в Event Hall Obolon у Києві.Безпілотні технології XAG представили для українських аграріїв уперше. Учасники заходу особисто познайомилися з найпродуктивнішими дронами-обприскувачами XAG XP 2020, ефективність яких уже неодноразово підтверджувалася під час роботи в полях.


Ажіотаж серед аграріїв викликала практична демонстрація наземної роботизованої платформи XAG R150, що модифікує свою конструкцію та завдяки цьому не лише обприскує, а й підрізати бур’яни та навіть перевозить вантажі.Справжнім сюрпризом для учасників заходу стало відеозвернення співзасновника компанії XAG Джастіна Гонга, котрий відкрив круглий стіл, присвячений впровадженню новітніх технологій зернового ринку.


Пан Гонг висловив своє бачення щодо співпраці з представниками української агросфери: «Ми вважаємо, що інноваційні технології можуть бути ключем до вирішення проблем. У найближчому майбутньому повторювана й нудна робота перейде до сільськогосподарських роботів. Штучний інтелект допомагатиме фермерам приймати будь-які рішення. Клієнти та виробники будуть пов’язані цифровою інфраструктурою. Ми готові робити ці зміни і з нетерпінням чекаємо на те, щоб об‘єднатися з Вами заради спільної місії».
Elevator 2021 вкотре показав, що Україна йде в ногу з часом. Українські аграрії вже готові впроваджувати роботизовані інноваційні рішення XAG.

bottom of page