top of page

Тестування робототехніки на Всеукраїнському Дні Поля на Київщині

НОВИНИ XAG

2 июл. 2024 г.

У сучасному сільському господарстві відбувається революція, завдяки впровадженню інноваційних технологій, зокрема, розумних систем та дронів. Залучення передових технологій у вітчизняний агросектор сприяє підвищенню ефективності агровиробництва, зменшенню витрат, підвищенню врожайності та стимулює сталий розвиток агробізнесу. 

Всеукраїнський День Поля, що об'єднав провідних аграріїв та експертів України, надав унікальну можливість проаналізувати сучасні тенденції та виклики галузі, а також протестувати технології робототехніки для сільського господарства: наземні та повітряні агродрони та систему автопілотування.Захід відбувся 28 червня 2024р. у с. Ємчиха Київської області за організації Асоціації бобових України та TVK Seed Agrocompany. 

Учасниками події стали передові компанії вітчизняного аграрного сектору та професійні аграрії. Це наймасштабніший аграрний захід в Україні, який зібрав понад 700 учасників. 

На заході представили:

- Агродрон XAG P100 Pro — найпотужніший агродрон на європейському ринку. Підвищена продуктивність (до 28га/год), точність внесення та додаткова врожайність до 10% із мінімальним залученням людського ресурсу роблять його незамінним помічником для ефективного ведення сільського господарства. 

 

 


- Дрон-обприскувач XAG V40: унікальна двороторна конструкція забезпечує підвищену маневреність на полях зі складною конфігурацією. Підвищена мобільність вирізняє його своєю ефективністю в роботі малих і середніх господарств. Технологія ультрамалооб’ємного обприскування забезпечує потрапляння розчину на всю поверхню листа та оптимізує витрати.  

 


- Система автопілотування XAG AutoPilot Console APC1 - спрощує управління сільськогосподарською технікою, значно економить людський ресурс та дозволяє обробляти великі площі сільськогосподарських угідь з точністю до 1 см без перекриттів та пропусків. 

- Також була представлена безпілотна роботизована платформа XAG R150 2022 для обприскування рослин, що значно полегшує роботу в плодовоовочевих і садових господарствах. 

 

 


Програма заходу складалась із наочної демонстрації передових агротехнологій: агродроном XAG P100 Pro здійснено внесення біостимулятора від компанії Timac Agro Ukraine на полях квасолі TVK Seed Agrocompany.  

Також учасники заходу змогли побачити в дії роботизовану платформу XAG R150 2022. 

 


Окрема увага була приділена польовим новинкам селекції агрокультур, які можуть підвищити продуктивність господарства та збільшити прибутки. Зокрема, були продемонстровані нові сорти гороху, квасолі, сої, нуту, сочевиці, пшениці та ріпаку. 

Інтеграція робототехніки у сільське господарство є обов’язковим кроком для українського агробізнесу, який прагне стати більш продуктивним та стійким. Використання агродронів дозволяє більш точно виконувати агрооперації, мінімізувати витрати та підвищити врожайність та якість продукції.

bottom of page