top of page

Технології XAG включили у програму «АгроЛіга»

НОВИНИ XAG

23 февр. 2021 г.

Уже сьомий рік наш ексклюзивний дистриб’ютор в Україні – група компаній DroneUA співпрацює з провідною агрохімічною компанією Syngenta, розробляючи інноваційні методики застосування безпілотних технологій у сільському господарстві. З лютого 2021 року обладнання XAG надається всім клієнтам компанії Syngenta в обмін на бали, отримані за програмою «АгроЛіга».


Програма лояльності «АгроЛіга» – важливий інструмент для ефективного взаємовигідного співробітництва, професійного зростання та розвитку довгострокових відносин. 


Працюючи з компанією, фермери заробляють бали, які можуть обміняти на сертифікати DroneUA. Сертифікати дають можливість отримати технології XAG, що допоможуть зробити агробізнес більш ефективним. Програма покриває дрони-обприскувачі, дрони для сканування, наземну робототехніку й метеостанції XAG.


XAG – компанія, що працює лише в сільському господарстві. Аби сприяти сталому розвитку глобального виробництва продуктів харчування та захисту довкілля, XAG тісно взаємодіє виробниками ЗЗР. Завдяки цьому їй вдалося підвищити ефективність використання пестицидів. Тому Syngenta, як одна з провідних світових агрохімічних компаній, розділяючи наші цінності, вирішила поєднати зусилля й почати працювати разом задля того, щоб вивести сільське господарство в Україні на новий рівень.


XAG – один з провідних виробників БПЛА у світі, що розробляє рішення для внесення засобів захисту рослин за допомогою дронів і наземних роботів. Технічні рішення XAG зробили прорив від «рівномірного внесення засобів захисту» до «диференційованого внесення», яке дозволяє фермерам значно скоротити використання пестицидів і уникнути розтрати водних ресурсів.


Тож тепер усі фермери, які працюють з Syngenta, мають доступ не лише до якісного насіння та ЗЗР, а й до передових технологій, що допоможуть підвищити ефективність ведення агробізнесу в Україні.bottom of page