top of page

Технології XAG продемонстрували на агропромисловій виставці АГРО-2021

НОВИНИ XAG

14 июн. 2021 г.

8-11 червня в Києві на ВДНГ проходила найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі «АГРО-2021», в ході якої аграріям презентували безпілотні технології та новітні рішення XAG.


У рамках заходу було представлено еталонне рішення для внесення засобів захисту рослин – XAG XP 2020. Аграрії особисто ознайомилися з першим в Україні агродроном, що зміг показати заявлену виробником продуктивність 18 га/год під час роботи на українських полях.


Величезне враження на учасників виставки справила практична демонстрація наземного дрона XAG R150. Ця роботизована платформа встигла підкорити українських фермерів простотою управління та можливістю обприскування плодових дерев. Більше того, окрім професійною консультації, кожен охочий самостійно випробував процес керування R150.


Усі рішення були представлені для того, аби кожен аграрій міг створити роботизовану екосистему у своєму господарстві й підвищити прибутковість власного бізнесу.


АГРО-2021 став ключовою подією для держави. Усього в рамках заходу було проведено 12 спеціалізованих виставок: ЕкспоАгроТех, Агротранспорт і логістика, Біопаливо, Hi-Tech Агро, Animal’EX, Agro Build-Expo, FishExpo, Рослинництво і агрохімія, Organiс, Ексісвіт, Сучасний фермер, Eco House.bottom of page