top of page

Інновації XAG в дії: демонстрації агродронів у роботі на УКАБ Агротехнології. Центр

НОВИНИ XAG

30 июл. 2021 г.

Практичні демонстрації, майстер-класи для тисячів відвідувачів і більше 8 годин спілкування в середовищі професіоналів. Усе це про наймасштабнішу польову подію цього літа – УКАБ Агротехнології. Центр, під час якої презентували в роботі техніку XAG.


Захід відбувся 28 липня в селищі Велика Олександрівка Київської області. Проходив він у форматі демонстрації техніки та агротехнологій у польових умовах. Організатором стала асоціація «Український клуб аграрного бізнесу».


У рамках події наш ексклюзивний дистриб’ютор – компанія DroneUA провела практичну демонстрацію одразу двох агродронів XAG XP 2020, що першими в Україні показали конкурентну наземним обприскувачам продуктивність і підтвердили заявлену виробником ефективність до 18 га/год.


Відвідувачі з захватом спостерігали за підготовкою, запуском і польотом еталонного рішення для внесення засобів захисту рослин XP 2020.

Також учасники УКАБ Агротехнології. Центр особисто ознайомилися з роботою ексклюзивної роботизованої платформи XAG R150. Цей наземний дрон зміг підкорити всіх своєю універсальністю, простотою управління та можливістю обприскування навіть дерев.Крім того, на учасників чекали унікальні семінари, тест-драйви передових технологій і повне занурення в професійне агросередовище.

УКАБ Агротехнології.Центр ще раз переконали й довели, що інтерес до інноваційних безпілотних рішень зростає й буде зростати. Українські аграрії готові йти в ногу з часом і впроваджувати все більше технологій у своїх господарствах.


bottom of page