top of page

AGROSHOW 2021: сучасно, драйвово та інноваційно

НОВИНИ XAG

22 июн. 2021 г.

Найінноваційніші безпілотні рішення для сільського господарства від XAG продемонстрував наш ексклюзивний дистриб’ютор - компанія DroneUA на міжнародній агропромисловій виставці «AGROSHOW Ukraine 2021» у місті Черкаси.У рамках виставки провели практичну демонстрацію XAG XP 2020 – еталонного рішення для внесення засобів захисту рослин. Десятки аграріїв зібралися навколо першого в Україні агродрону, що зміг продемонструвати заявлену виробником продуктивність (до 18 га/год).


Враження на учасників справила демонстрація роботи наземного дрону XAG R150, що вже в перший сезон роботи в Україні вразив українських агровиробників своєю ефективністю та багатофункціональністю. Кожен бажаючий не просто побачив, як відбувається запуск та управління R150, а й спробував самостійно керувати агродроном.


«AGROSHOW Ukraine-2021» став наймасштабнішим агрофестивалем, що об'єднав представників галузі, владу та суспільство й показав, що агросектор уже давно став технологічним інноваційним середовищем.bottom of page