top of page

XAG радо вітає всіх з прийдешніми новорічними святами!

НОВИНИ XAG

6 янв. 2022 г.

Компанія XAG входить у 2022 рік з ребрендингом логотипу: оновлена візуалізація характеризує стабільність, надійність та впевнений рух вперед на глобальному рівні. Про зміни було анонсовано наприкінці грудня в рамках Щорічної підсумкової конференції XAG. Ребрендинг в першу чергу має підкреслити місію, цінності та глобальні цілі, які визначають існування компанії XAG.Починаючи з перейменування Xaircraft в XAG в 2018 році, кожна зміна бренду безпосередньо пов’язана із удосконаленням технологій, ідей та принципів компанії. Розпочавши як технічна компанія з виробництва дронів, сьогодні XAG – це AgriTech компанія, що пропонує сільському господарству екосистему високотехнологічних рішень. В комплексі такі технології мають спростити та полегшити роботу аграріїв на землі, значно скоротити витрати ресурсів, забезпечити екологічність і, що не менш важливо, посилити імідж людей в агровиробництві. Перше, що можна помітити — зміна шрифту логотипу. Він став більш округлим і візуально важким, статуснішим у порівнянні попереднім варіантом написання. Заокруглена зовнішня частина та квадратні внутрішні обриси виглядають більш впевнено та асоціюються зі стабільністю і надійністю компанії.Цікавим є значення, що його вкладає компанія у кожну літеру. Так, “Х” символізує вісь Декартової системи координат — як пошуки невідомого з однонаправленим рухом до майбутнього й водночас кінцеву мету, точку прибуття. Разом з тим “Х” у початку можна сприймати, як місце перетину часопростору, що і є моментом, потоком, у якому ми існуємо і творимо реальність. Літери “A” і “G” компанія пропонує розглядати як разом так і окремо. Спільне написання “AG” можна інтерпретувати як “agriculture”: підвищення ефективності сільського господарства, що і є основною метою діяльності XAG та глобальною місією на найближчі сто років.

Окремо літера “А”, як перша літера алфавіту, символізує початок великого шляху інновацій та революції у сільському господарстві і вирощуванні продовольства. Стилізований червоний елемент літери є не тільки візуальним акцентом, а й повторює формою бумеранг, що є одним з перших винайдених людиною знарядь праці. Це знак нерозривної еволюції та прогресу людства від примітивних інструментів до високотехнологічних рішень, що компанія розробляє для підвищення ефективності агробізнесу.


Історично ж літера “А” веде походження від прото-семітського ієрогліфу голови бика, і червона лінія акцентує на цьому увагу. Форму лінії можна асоціювати з перевернутими коров’ячими рогами або ж з плугом, що напряму вказує на оранку землі. “G” – як Гея, матір-земля та одна з первісних богинь у давньогрецькій міфології. Годувальниця всього живого, від якої залежить існування людства, і саме бережливе та усвідомлене відношення до землі і є головною місією XAG. Без дбайливого ставлення до землі буде неможливим забезпечення людства різноманітними та екологічно безпечними продуктами і вирішення світової продовольчої кризи.

Із року в рік XAG активно розвиває не лише технологічні рішення, удосконалюються підходи, розширюються ринки і компанія швидкими темпами стає світовим лідером, який формує інноваційну екосистему. XAG виходить за межі сьогодення, вже зараз компанія говорить про глобальні цілі на століття і вони охоплюють горизонти не лише планети Земля. Тож оновлення корпоративного стилю є візуальним відображенням цих амбітних та далекоглядних планів.

bottom of page